KatyPerry-Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KatyPerry-Serbia

KatyPerry-Serbia
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Keti Peri: Ne ljubim devojke!

Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 130
Join date : 2009-01-01
Age : 30
Mjesto : Zajecar

Keti Peri: Ne ljubim devojke! Empty
KomentarNaslov komentara: Keti Peri: Ne ljubim devojke!   Keti Peri: Ne ljubim devojke! Icon_minitimeSun Jan 04, 2009 7:18 pm

Keti Peri: Ne ljubim devojke! Ponedeljak, 11. avgust 2008. 12:25


Američka pevačica Keti Peri žali se da, od izlaska njenog singla "I kissed a girl", ne može da se odbrani od devojaka koje hoće da je poljube!

Keti (23), koja je ove godine objavila album "One of the boys", već je nominovana za dve MTV video nagrade - najbolja debitantkinja, i najbolji spot.

"Poljubila sam devojku i dopalo mi se, ukus njenog labela od višnje", peva Keti, a neki obožavatelji ovaj tekst shvataju preozbiljno!

"Posle svake svirke, devojke me mole za poljubac! Ostanem da potpisujem autograme, a gomila žena čeka napućenih usana. Stalno moram da ih kulturno odbijam", požalila se pevačica.

Keti, koja je iz strogo religiozne porodice, šokirala je i roditelje i javnost tekstovima pesama "I kissed a girl" i "Ur so gay".

"Ja nisam lezbejka. Volim muškarce. Ako bih morala da poljubim devojku, to bi bila Megan Foks", otkrila je Keti, koja je inače u vezi sa pevačem grupe Gym Class Heroes, Travisom Mekojem.





Njen singl već je prvi na većini top lista, a britanski mediji predviđaju muzičku bitku između Keti i koleginice Lili Alen.

Lili je, navodno, odložila izlazak svog drugog albuma "Stuck on the naughty step", kako ne bi izašao iste nedelje kada i Ketin.

Obe pevačice čak imaju iste frizure, nose jak ajlajner i oblače se slično - haljine sa patikama, velike mašne...

"Ne mislim da mi je Lili konkurencija. Zvučimo prilično različito", rekla je Keti.
Na vrh Go down
https://katyperry-serbia.bosnianforum.com
 
Keti Peri: Ne ljubim devojke!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Prosle vesti:
» Katy vise nije sa Travis-em McCoy
» Keti Peri ponovo na vrhu top lista!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
KatyPerry-Serbia :: KATY PERRY :: News-
Idi na: