KatyPerry-Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KatyPerry-Serbia

KatyPerry-Serbia
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Katy vise nije sa Travis-em McCoy

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 130
Join date : 2009-01-01
Age : 30
Mjesto : Zajecar

Katy vise nije sa Travis-em McCoy Empty
KomentarNaslov komentara: Katy vise nije sa Travis-em McCoy   Katy vise nije sa Travis-em McCoy Icon_minitimeSun Jan 04, 2009 7:11 pm

Katy vise nije sa Travis-em McCoy 293.perry.mccoy.lc.121108"Hot N Cold" singer Katy Perry's relationship with Travis McCoy of Gym Class Heroes is officially on ice. A source close to the couple has confirmed to E! News that the two called it quits just before New Year's.

Perry, 24, who received her first Grammy nod for her smash hit "I Kissed a Girl," had been dating McCoy, 27, for about a year. The former couple hit the road together last summer for the Vans Warped tour and had recently returned from a vacation to Mexico for the holidays.

On New Year's Eve, Travis took to his blog at FriendsOrEnemies.com to express his feelings about the split. He posted the lyrics to "Looking at the Front Door" by Main Source, which includes the lines: "I’m the one you’re against and it doesn’t make sense/‘Cause I’m the one that you claim to love for life/But all I get is gray hairs and strife."

He followed that post with one about his current squeeze—his laptop, which he says is "LOYAL. LISTENS. and NEVER LETS ME DOWN."
Na vrh Go down
https://katyperry-serbia.bosnianforum.com
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 130
Join date : 2009-01-01
Age : 30
Mjesto : Zajecar

Katy vise nije sa Travis-em McCoy Empty
KomentarNaslov komentara: Keti Peri sada može da ljubi devojke :(   Katy vise nije sa Travis-em McCoy Icon_minitimeSun Jan 04, 2009 7:20 pm

Katy vise nije sa Travis-em McCoy V120376p0

Keti Peri sada može da ljubi devojke Nedelja, 4. januar 2009. 11:35


Pevačica čija je pesma "I kissed a girl" obeležila prošlu godinu raskinula sa dečkom.

Keti Peri (24) i Travis Mekoj (27) iz grupe Gym Class Heroes okončali su svoju vezu uoči Nove godine, piše "Pipl".

"Bili su zajedno na odmoru u Meksiku, ali se Travis ranije vratio. Veza je 'pukla' tokom odmora", rekao je izvor blizak paru.

Keti i Travis bili su zajedno oko godinu dana, a "šuškalo" se i o prosidbi, pošto su nedavno razmenili prstenje.

Frontmen grupe GCH na svom blogu je objavio da više nije u vezi sa pevačicom nominovanom za Gremi.

"Moj laptop je moja nova devojka. Odan je, sluša i nikada me neće izneveriti", napisao je Travis.
Na vrh Go down
https://katyperry-serbia.bosnianforum.com
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 130
Join date : 2009-01-01
Age : 30
Mjesto : Zajecar

Katy vise nije sa Travis-em McCoy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Katy vise nije sa Travis-em McCoy   Katy vise nije sa Travis-em McCoy Icon_minitimeSun Jan 04, 2009 7:21 pm

a jos proslog cetvrtka je pisalo

Katy vise nije sa Travis-em McCoy Keti-v
Trevis Mekoj, dečko Keti Peri, iskoristio je njihovo romantično putovanje u Pariz da je zaprosi. Sakrio je dijamantski prsten u usta i poklonio joj ga poljupcem. Pošto se nije ugušila, pristala je...



Njih dvoje su u vezi tri godine, a bliski izvor kaže da je pevačica znala da će je zaprositi, ali nije mogla da predvidi način.
Na vrh Go down
https://katyperry-serbia.bosnianforum.com
Like a bitch

Like a bitch


Broj komentara : 13
Join date : 2009-01-05

Katy vise nije sa Travis-em McCoy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Katy vise nije sa Travis-em McCoy   Katy vise nije sa Travis-em McCoy Icon_minitimeMon Jan 05, 2009 8:37 pm

too bad Sad
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 130
Join date : 2009-01-01
Age : 30
Mjesto : Zajecar

Katy vise nije sa Travis-em McCoy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Katy vise nije sa Travis-em McCoy   Katy vise nije sa Travis-em McCoy Icon_minitimeWed Jan 07, 2009 10:42 pm

Katy vise nije sa Travis-em McCoy Kejt-v



Keti ostala bez dečka
Ponedeljak - 05.01.2009
Pevačica čija je pesma „I Kissed a Girl“ obeležila prošlu godinu raskinula je sa dečkom. Keti Peri (24) i Travis Mekoj (27) iz grupe „Gym Class Heroes“ okončali su svoju vezu uoči Nove godine, piše „Pipl“.



Mekoj je na svom blogu objavio da više nije u vezi sa pevačicom nominovanom za „Gremi“.
„Moj laptop je moja nova devojka. Odan je, sluša i nikada me neće izneveriti“, napisao je Travis, a prenosi www.mtsmondo.com.
Na vrh Go down
https://katyperry-serbia.bosnianforum.com
Sponsored content





Katy vise nije sa Travis-em McCoy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Katy vise nije sa Travis-em McCoy   Katy vise nije sa Travis-em McCoy Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Katy vise nije sa Travis-em McCoy
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» RBD Serbia ( verovatno vise nece biti)
» Sta mst o Katy??
» Me, My self and I...I think Lady Katy...;]
» Lady Katy...
» Katy Perry

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
KatyPerry-Serbia :: KATY PERRY :: News-
Idi na: