KatyPerry-Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KatyPerry-Serbia

KatyPerry-Serbia
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Lady GaGa - budućnost popa?

Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 130
Join date : 2009-01-01
Age : 30
Mjesto : Zajecar

Lady GaGa - budućnost popa? Empty
KomentarNaslov komentara: Lady GaGa - budućnost popa?   Lady GaGa - budućnost popa? Icon_minitimeSun Jan 04, 2009 8:39 pm

Lady GaGa - budućnost popa? Ladygaga
Njujork je dobio novu dens-pop heroinu: Times prenosi jednoglasne ocene da će 2009. godinu obeležiti Lady Gaga, pevačica i pijanistkinja koja je u njujorškim underground krugovima digla prašinu i pre debija The Fame (Interscope, 2008).

Prenoseći utiske s njenog koncerta u Las Vegasu - a čak i tamo je odskakala uvrnutim kemp stajlingom - Times tvrdi da je Lady GaGa budućnost pop muzike, poredeći njenu mešavinu muzike, mode i tehnologije sa najboljim izdanjima Madonne, Kylie, Gwen Stefani i Grace Jones.

„Neki muzičari rade da bi kupili neku kućetinu ili da bi postigli već nešto drugo što dolazi sa slavom, ali ja sve svoje pare trošim na koncerte“, kaže Lady GaGa, misleći na svoj impresivni stejdž.

„Jebe mi se za lovu. Šta ja da radim sa velikim stanom i kolima? Ja ne znam ni da vozim.“

Times album The Fame opisuje kao zabavnu, vickastu i opčinjavajuću mešavinu bouvijevskih balada, dramatičnih Queen uticaja i dens pesama koje se sprdaju sa bogatim klincima željnim slave.

Lady GaGa je ime uzela prema pesmi Queena Radio GaGa, a Times njenu ideologiju opisuje kao vorholovsku.

U njenoj pratnji uvek je kolektiv zvani House of GaGa, koji se brine o njenoj odeći, bini i zvuku, a napravljen je po uzoru na Warholovu Fabriku.

Lady GaGa kaže da smisao njene muzike nije u pukoj zabavi već u provociranju odgovora i diskusije.

I u uticajnoj anketi BBC-ja Sound of 2009, Lady GaGa je izbila na prvo mesto, a pesma Just Dance trenutno je na petom mestu Billboradove liste.

„Ja popunjavam ogromnu rupu“, kaže ova pijanistkinja klasičnog obrazovanja.

„Postoji ogroman otvoreni prostor koji bi mogla da popuni jedna žena s velikim mudima. Ja sam ovde da bih pravila veliku muziku i da bih inspirisala ljude.“
Na vrh Go down
https://katyperry-serbia.bosnianforum.com
 
Lady GaGa - budućnost popa?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Me, My self and I...I think Lady Katy...;]
» Lady Katy...
» Lady Katy je sada Admin
» Lady Katy je sada Admin

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
KatyPerry-Serbia :: OTHER :: Pussycat dolls,Ne Yo and Lady Gaga-
Idi na: