KatyPerry-Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KatyPerry-Serbia

KatyPerry-Serbia
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 :)) Hello, people!

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Lady^Gaga

Lady^Gaga


Broj komentara : 1
Join date : 2009-01-05
Age : 29
Mjesto : Zajecar

:)) Hello, people! Empty
KomentarNaslov komentara: :)) Hello, people!   :)) Hello, people! Icon_minitimeTue Jan 06, 2009 12:33 am

Zdra'o, ja sam Dragana iz Zajecara. Nisam neki fan Kety Perry, ali svidjaju mi se neke njene pesme... Registrovala sam se ovde zbog moje drage drugarice Jule koja je ovde admin(ka) Very Happy Svidja mi se forum! Nadam se da cemo se lepo druziti...
hhhhhhj
Na vrh Go down
Lady Katy
Admin
Lady Katy


Broj komentara : 73
Join date : 2009-01-02

:)) Hello, people! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: :)) Hello, people!   :)) Hello, people! Icon_minitimeTue Jan 06, 2009 3:51 pm

Welcome dear!
Ma bice nam super!
Na vrh Go down
Katty Candy

Katty Candy


Broj komentara : 31
Join date : 2009-01-03
Age : 28

:)) Hello, people! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: :)) Hello, people!   :)) Hello, people! Icon_minitimeTue Jan 06, 2009 10:57 pm

Lady Katy (citat):
Welcome dear!
Ma bice nam super!
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 130
Join date : 2009-01-01
Age : 30
Mjesto : Zajecar

:)) Hello, people! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: :)) Hello, people!   :)) Hello, people! Icon_minitimeWed Jan 07, 2009 9:08 pm

pa napokon!!SmileSmile wlcm...wtp
Na vrh Go down
https://katyperry-serbia.bosnianforum.com
"Mary"

:)) Hello, people! 3-60


Broj komentara : 28
Join date : 2009-01-02

:)) Hello, people! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: :)) Hello, people!   :)) Hello, people! Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 11:33 am

hey dobrodosla=]]
Na vrh Go down
http://www.britney4ever.niceboard.net
Sponsored content





:)) Hello, people! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: :)) Hello, people!   :)) Hello, people! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
:)) Hello, people!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» hay people....

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
KatyPerry-Serbia :: FORUM :: Welcome-
Idi na: